יצירת קשר

מוח 1

מנחה: 

מטפלת ומורה בכירה בשיטת מח אחד. בעלת תואר שני מאוניברסיטת ת"א.
הכשירה מטפלים בשיטת מח אחד ברידמן למשך 10 שנים. כיום עובדת מטעם מרכז תבל במכללה לבריאות שלמה.
עוסקת בנושאי טראומות, תקיפה מינית, אלימות במשפחה, מחלות אוטואימוניות, סרטן, ייעוץ במשברי זוגיות, ליווי מיקוד מטרות, שיפור תקשורת במשפחה ובמערכות יחסים.
מרצה לארגונים וייעוץ להשמת עובדים לפי אבחון מבנה גולגולת, והקשר בין מבנה הגולגולת לדפוסי חשיבה והתנהגות.

מוח אחד היא שיטה העושה שימוש בתשובות הישירות שמגיעות אלינו מהמוח, באמצעות השרירים. השיטה מתמקדת בזיהוי מתח רגשי ובשחרורו. הדיוק הוא מרבי הן בשלב האבחון והן בטיפול. באמצעות השיטה ניתן להגיע לרמות הלא מודעות של האישיות, סדר הדיון והטיפול נקבע לפי מוח המודרך בכך מובטח לו שהתכנים בהם הוא מחזיק, משקפים את מצבו בכל רמות אישיותו.
השיטה עושה שימוש בטכניקות רבות.


שנה א' קורסים 1-3 ( 120 ש"ל)

קורס ראשון – כלים מקצועיים

בקורס זה יוצגו הכלים המקצועים בהם יעשה שימוש לאורך כל הדרך, בדיקת שריר, הכרת הברומטר ההתנהגותי, הבדיקות המוקדמות, נכיר את מודל העבודה ונשתמש בטכניקות בסיסיות לשחרור מתח רגשי, דמיון מודרך ועוד


קורס שני – שיפור יכולות למידה

בקורס זה נלמד טכניקות ספציפיות לזיהוי קשיי למידה שונים ודרכים לשיפורם. באמצעות תרגילים וטכניקות מאזנות נביא לאינטגרציה בין אונות המוח. נתוודע לאיזונים במישור הרגשי, חשמלי, גנטי/תזונתי, מבני.
ונלמד לזהות זכרונות ריאקטיבים (תאונות) ולשחררם.


קורס שלישי – הבנת הצופן

בקורס זה נלמד את הפרופורציות המוחיות ואת הדרך בה הן מתבטאות בגולגולת. יש קשר ישיר בין מבנה הגולגולת דפוסי חשיבה והתנהגות. הבנת המבנה תסייע לנו ולמודרכינו לגשר על פערים בתקשורת.


שנה ב' קורסים 1-3 ( 120 ש"ל)

קורס רביעי – מוח אחד מתקדם

מעמיק בעבודה על ההיבטים הרגשיים והפיזיים. עבודה באמצעות עיניים, סמלים אוניברסליים, שימוש בתמציות, צ'אקרות, הפרות איזון במהלך העוברות. איזון יציבה, איזון מערכות פנימיות, נלמד על גירוי מזיק ומועיל, התשת בלוטת האדרנל, בקע סרעפתי ואיזון מערכת העיכול.


קורס חמישי- חזק יותר ממילים

מעמיק בנושא מדע הגולגולת, נעסוק בעיקר במצבי הכחשה וכאב.
ובבעלות על האינטלגנציות השונות שלנו.


קורס שישי – מבנה נירולוגי

בשלב זה נכיר את דפוסי התנהגות הכאבים, התנהגויות כפיתיות, מרידיאנים, נעבוד עם כרטיסי מוטיבציה, קוטביות חשמלית ואינטגרציה בין ימין ושמאל,נכיר את נקודות התגובה לויטמינים ומינרלים ונעמיק בשחרורי מתח רגשי